Золочівський “Сокіл” переміг Львівські “Карпати-2”

16 травня 2012 року у нашому місті відбувся черговий матч в рамках Чемпіонату з футболу у Львівській області, Прем’єр ліги. Золочівський “Сокіл” на своєму рідному стадіоні приймав команду “Карпати-2” з м. Львова.

Попри дощову погоду і мокре поле, команди спромоглися продемонструвати, доволі цікавий, насичений і що саме головне, результативний поєдинок.

Відразу хочу відмітити, що незважаючи на те, що суперником “Сокола” була більш іменита команда, Золочів’яни впевнено почувались господарями на своєму полі і фактично увесь матч диктували суперникам хід поєдинку.

У першому таймі, попри цілу низку гострих моментів, біля воріт “Карпат”, гравцям “Сокола” лише раз вдалося матеріалізувати свою перевагу у забитий гол. Голом відзначився Юрій Беркита.

А вже у другій половині зустрічі, на глядачів чекала ціла голова феєрія. Спочатку Вадим  Страшкевич зрівняв рахунок у матчі, але незабаром дубль Ігоря Козелка впевнено вивів “Сокіл” уперед. Під завісу поєдинку команди ще раз обмінялись забитими голами, встигли відзначитись “карпатівець”  Тарас Пучковський та гравець золочівської команди Дмитро Міхеєв, тим самим встановивши остаточний рахунок поєдинку 4-2, на користь Золочів’ян.

“Золочів.нет” вітає переможців та бажає нових перемог!

Залишити відповідь

Next Post

У спортивно-оздоровчому таборі «Сокіл» відбудеться районне «Свято Героїв»

20 травня 2012 року у спортивно-оздоровчому таборі «Сокіл» (с. Сасів)   відбудеться районне «Свято Героїв», присвячене національно-визвольним змаганням українського народу в роки II світової війни та дню пам’яті жертв політичних репресій. Початок свята 10: 30 год. Поділіться цим у соцмережах: