Золочівський лісгосп реалізує декоративний та посадковий матеріал

На території державного підприємства «Золочівський лісгосп» у Сасівському лісництві закладено постійний лісовий розсадник, який функціонує ще з 1976 року загальною площею 6,7 га. Розсадник розрахований на вирощування близько 2 млн. штук садибного матеріалу, що повністю покриває потреби ДП „Золочівський лісгосп” та приносить прибуток від реалізації посад матеріалу близько 70 тис. грн. щорічно.

«Цього року ми започаткували реалізацію декоративного посад матеріалу із цієї торгової точки, розташованої на території нашого підприємства. Ми знаходимося на 72 км траси обласного значення Львів-Тернопіль. З кожним роком все більше уваги приділяється вирощуванню та збільшенню кількості видів декоративного посадкового матеріалу. На сьогодні ДП „Золочівський лісгосп” реалізовує більше десяти видів основних лісоутворюючих порід та 32 види декоративних порід, серед них туя західна, магонія падуболиста, кілька видів ялівців та ялини, барбарис звичайний, кипарисовик горіхоплідний, самшит вічнозелений, айва японська. Цьогоріч також підприємство започатковує реалізацію дров колотих. Перед нами стоїть палет дров 1,5 м. куб. ціною 750 грн. за клітку.» – розповідає працівник лісгоспу.

Слід відмітити, що загальна площа підприємства становить 32441 га, і розміщена на територіях чотирьох адміністративних районів: Золочівського, Бродівського, Буського, Перемишлянського. До складу ДП “Золочівський лісгосп” входить 8 лісництв поділених на 42 майстерських дільниці, авто лісовозна дорога, нижній склад, цех переробки.

Залишити відповідь

Next Post

Чорнобиль ...

Двадцять сім років тому, у квітні 1986 року це страшне слово прозвучало на всю планету, сповістивши світу про наймасштабнішу катастрофу ХХ століття – вибух на 4 енергоблоці Чорнобильської АЕС, який забрав життя десятків тисяч людей. 26 квітня 2013 р. у Золочівському професійному ліцеї відбувся виховний захід – реквієм «Чорнобиль – […]