Золочівський шпиталь відзначив своє 20-ти річчя (відео)

gospital31 жовтня цього року, золочівський шпиталь відзначив своє двадцятиріччя. Урочистості відбулися у Народному домі. Тут зібралися вітати золочівський шпиталь із святом численні гості, представники влади, духовенства.

Вітали добрим словом та дарували подарунки і грамоти. Завершилося свято концертом.

Нагадаємо, що відлік історії військової частини 3080 розпочався саме в березні 1993, в рік, коли внутрішні війська відзначили першу річницю свого існування. Саме тоді, було прийнято рішення про створення першого власного лікувального закладу військ – військового шпиталю на 150 ліжок у м. Золочеві Львівської області.

gospital2На сьогоднішній день у шпиталі проходять військову службу і працюють близько ста чоловік. Це 23 лікаря різного профілю, фельдшери медичні сестри та інший персонал. Колектив госпіталю очолює підполковник медичної служби Генадій Чабарай.

За 20 років існування шпиталю медичні працівники пролікували майже майже п’ятдесят тисяч військовослужбовців та членів їх сімей, ветеранів, працівників МВС, учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, воїнів-інтернаціоналістів.


Залишити відповідь

Next Post

З маршрутки випала дівчина

30 жовтня  у місті  Львові на вул. Медової Печери, 39а, Личаківський район, з маршрутного таксі  випала на ходу та отримала травму жителька м. Львова. Це трапилося через те, що водій розпочав рух не зачинивши двері маршрутки. Потерпілу каретою швидкої медичної допомоги було доставлено до комунальної 8-ої міської клінічної лікарні м. […]