Золочівський футбольний клуб «СОКІЛ» може припинити своє існування

sokilУ цьому році ФК «СОКІЛ» Золочів може припинити своє існування. Причина проста і дуже поширена у нашій країні – відсутність фінансування. Районна рада не має грошей на футбол, а президент клубу не може постійно вкладати свої гроші в те, що ніякого прибутку йому не приносить. Тому ми, фанати золочівського «Сокола», вирішили докласти максимальних зусиль для того, щоб наш клуб жив.

Ми написали офіційного листа до влади, який обіцяли розглянути якнайшвидше. Сподіваємось, що цей розгляд не буде простою формальністю, а матиме якісь позитивні результати для клубу.

Для того, щоб «Сокіл» став цікавим для потенційних спонсорів, потрібен стартовий капітал у розмірі 150 тисяч гривень, як гарантія існування клубу в 2013-му році. Тому ми звертаємось по допомогу до всіх золочів’ян, яким не байдужа команда. У торгових центрах міста будуть розставлені скриньки, у які ви можете пожертвувати кошти. Також просимо допомоги у фанатів інших футбольних клубів України. Ми сподіваємось на розуміння і підтримку. Чим більшого розголосу набуде наша проблема, тим більше шансів на те, що її вдасться вирішити. Тому просимо максимально поширювати цю інформацію в соціальних мережах та на матчах своїх команд. Відкритий рахунок у ПриватБанку на ім’я “Попадюка Назарія Володимировича”. Номер рахунку – 5167 9872 0823 2971. Ми будемо вдячні за будь-яку, навіть незначну фінансову допомогу.

Фани ФК “Сокіл” Золочів