Золочівський Євромайдан відправлятиме автобус на Київ

majdan19 грудня на свято Водохреща Золочівський Євромайдан у зв’язку із складними погодними умовами перейшов у Золочівський Народний дім.

Розпочали дійство із молитви за Вітчизну, яку зачитав отець Степан Галай.

“Коли країна є в загрозі, звичайно, що церква завжди повинна бути із своїм народом. Тому і ми бачимо, що на Майдані і повсюди священники моляться за народ… Ніхто не може заборонити молитися, бо тільки зло може забороняти молитву, а молитва дає нам силу.  Якщо щира молитва від серця, то звичайно вона  Господом є вислухана.” –  наголосив Отець Степан.

Зі сцену було оголошено про те, що 20 грудня ввечері Штаб  національного опору відправляє автобус у Київ на Майдан.

“Виїзд в 10 годині вечора із майданчика, що біля колишнього клубу радіозаводу, біля стадіону. Запис проводиться в Штабі національного опору, який знаходиться в приміщенні братства ОУН-УПА на вул. Шашкевича, 8. Сьогодні говорили про те, що Майдан – то сучасна Січ, а Січ потребує свіжих сил, тому, якщо ви підтримуєте цю справу, хто може, самі записуйтеся на поїздку в Київ.”  – звернувся до присутніх Володимир Зубар.

Також штаб просить золочів’ян, які мають можливість, надати фінансову допомогу для відправки автобусів.

“В державі народ повинен вирішувати свої справи, якщо керівництво трошка хибить, а  тут вже не про трошка йде мова, а про великі хиби.  Тому напевне народ буде брати все в свої руки і вирішувати…” –  сказав Теодор Кукуруза.
Після цього на сцені народного дому виступив церковний хор та талановиті вокалісти Золочівського краю.


Залишити відповідь

Next Post

Нові форми реєстраційних документів для отримання посиленого сертифікату ключа

Золочівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області повідомляє, що з 01.01.2014 року Акредитований центр сертифікації ключів ІДД Міндоходів (далі — АЦСК ІДД Міндоходів) перейшов на нові формати криптографічних повідомлень, а саме використання двох посилених сертифікатів відкритого ключа. Система цифрового підпису передбачає, що кожен користувач має свій таємний ключ, який використовується […]