Золочівський Євромайдан: кожен хто хоче, завжди знайде спосіб підтримати Євромайдан (відео)

majdan2 січня 2014 року  на Золочівський Євромайдан знову зібралася громада міста для того аби підтримати Київський Євромайдан.

Вже традиційно до присутніх зверталися усі охочі. Тут знову закликати їхати у Київ на Майдан або знайти інший спосіб, щоб підтримати Євромайдан.

“Кожна людина, яка щиро підтримує ідеї європейського майбутнього України, кожна людина, яка хоче позбавити наш народ від тієї  злочинної влади, вона може знайти завжди спосіб, як підтримати  Євромайдан. Хтось може поїхати в Київ, бо це надзвичайно важливо, хтось допомагає матеріально. Інші люди просто, можливо і не мають змоги матеріально допомогти, але приходять сюди на Майдан і своєю навіть мовчазною присутністю, вони демонструють свою солідарність, позицію. “- звернулися до присутніх на Золочівському Євромайдані.


Залишити відповідь

Next Post

Влада готує провокації проти Майдану – Штаб національного спротиву

Штаб національного спротиву заявляє, що влада планує перешкоджати життєдіяльності Євромайдану в Києві. Про це йдеться в повідомленні прес-служби партії «Батьківщина». «За інформацією Штабу національного спротиву, за вказівкою адміністрації президента, СБУ разом з Київською міською державною адміністрацією провела спеціальну нараду, на якій був розроблений план технічних заходів і провокацій проти Майдану», […]