Золочівською місцевою прокуратурою вживаються заходи щодо повернення державного майна

Рішенням Підгородненської сільської ради Золочівського району надано дозвіл на оформлення права приватної власності на об’єкти нерухомості одного з колишніх державних підприємств, а саме приміщення прохідної прирельсової бази, трансформаторної підстанції та огорожі прирельсової бази. Про це “Золочів.нет” повідомили у прокуратурі.

“Зазначене рішення сільської ради є незаконним, оскільки зазначені об’єкти нерухомості в процесі приватизації, не були передані регіональним відділенням Фонду Державного майна України по Львівській області у власність одного з товариств, а відтак залишаються у державній власності.
Крім цього, Підгородненська сільська рада Золочівського району, як орган місцевого самоврядування, наділений правом розпоряджатися майном, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади села, відтак, остання не мала права приймати рішення щодо дачі дозволу на реєстрацію права власності на об’єкти нерухомості, які перебувають у державній власності.
Незаконне надання органом місцевого самоврядування дозволу на оформлення права власності на об’єкти нерухомості, які перебувають у державній власності порушує інтереси держави у сфері володіння, користування та розпоряджання державним майном, що стало підставою для здійснення Золочівською місцевою прокуратурою захисту інтересів держави в суді у зв’язку з чим 08.06.2017 заявлено в Господарський суд Львівської області позов про визнання незаконним та скасування рішення сільської.” – про це “Золочів.нет” повідомив в.о. керівника Золочівської прокуратури Р. Андрес.

На даний час позов прийнятий до розгляду в Господарському суді Львівської області.

Залишити відповідь

Next Post

Інтерв’ю із фронтменом гурту "МЕРІ" Віктором Винником

18 червня 2017 року у Золочеві відбулося шоу “MISS Zolochiv 2017”. Проект проводився з метою збору коштів для лікування Михайла Кмиця. Підтримати благочинну акцію приїхав фронтмен гурту “МЕРІ” Віктор Винник. Окрім того, що Віктор подарував глядачам свої пісні, також був членом журі. Поділіться цим у соцмережах:
Золочів.нет