Вихованці Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів взяли участь в індивідуальних змаганнях обласного турніру з боча

27 січня вихованці Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів взяли участь в індивідуальних змаганнях обласного турніру з боча серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Змагання проходили у м. Львів, серед учасників були спортсмени зі Львова, Борислава і Золочева.Золочівську збірну представляли: Борисяк Марта, Коневич Вікторія, Хахула Вікторія, Гадевич Олена та Рущак Соломія. Супроводжували наших юних спортсменів директор ЦСРДІ Гураль Богдан, асистент вчителя реабілітолога Пасельська Марія та вихователь Гавур Галина.
Такі змагання приносять багато радості учасникам. Гра розвиває координацію, вчить кмітливості. А ще змагання сприяють соціалізації дітей. Тут вони знаходять друзів і підтримку.
Діти привезли грамоти і медалі, а саме: Рущак Соломія (клас ВС1) – 3 місце; Коневич вікторія (ОС) – 3 місце; Борисяк Марта (клас ВС 4) – 2 місце.

Варто зазначити, що цьогоріч вперше в історії українська збірна із боча почала готуватися до відбору на Паралімпіаду. І у Золочеві помалу готуються кадри для майбутньої зміни. На цих стартах придивляються до кандидатів в обласну команду, яка у травні поїде на чемпіонат України в Одесі.
Семеренко А.О.

Залишити відповідь

Next Post

Програма “Вітання” | 28.01.2017

У цьому випуску програми слова вітання звучать для Зоряни Божук-Чепак, Юрія Сороки, Мар’яни Ясіновської, Давида Стояновського, Тетяни Кубішин, Прийми Володимира Петровича, Олі Гадевич, Менько Галини Володимирівни. Ведуча програми: Ірина Лукаш. Різдвяні колядки у цьому випуску звучать від  Христини Юрченко. Поділіться цим у соцмережах: