Золочівській РДА закликала не транслювати у громадських закладах і транспорті російських артистів

З метою уникнення ескалації напруги в суспільстві, подолання наслідків тривалої мовної русифікації та задля захисту українського інформаційного простору від гібридних впливів держави-агресора Золочівська РДА наголошує, що не допускається публічне відтворення аудіовізуальних творів російських артистів, дії яких створюють загрозу національній безпеці України. Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівській РДА.

“До відома керівників закладів торгівлі, громадського харчування, підприємств, установ, організацій.

З метою уникнення ескалації напруги в суспільстві, подолання наслідків тривалої мовної русифікації та задля захисту українського інформаційного простору від гібридних впливів держави-агресора, враховуючи звернення Львівської обласної ради від 17 квітня 2018 року, прийняте рішенням сесії Львівської обласної ради від 17 квітня 2018 року №687 та доручення голови Львівської облдержадміністрації від 19.06.2018 №38/0/6-18, не допускається публічне відтворення у закладах торгівлі, ресторанного господарства, клубах, на підприємствах, в установах, організаціях, громадському транспорті, закладах культури, незалежно від форм власності, аудіовізуальних творів російських артистів, дії яких створюють загрозу національній безпеці України.”  – йдеться у повідомленні Золочівської РДА.

Залишити відповідь

Next Post

Щодо правомірності включення платників до плану-графіку проведення планових перевірок

ДФС України інформує, що відповідно до ст. 77 Податкового кодексу України документальні планові перевірки повинні бути передбачені у плані-графіку проведення планових документальних перевірок. До плану-графіка проведення документальних планових перевірок відбираються платники, які мають ризик щодо несплати податків та зборів, невиконання іншого законодавства, контроль за яким покладено на контролюючі органи. Періодичність […]