Золочівський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів проводить набір дітей з особливими потребами

reabilitatsijaЗолочівський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів проводить набір дітей з особливими потребами для проходження курсу соціальної реабілітації з 7 червня 2016 року по 30 червня 2016 року.

Мета діяльності Центру – дати можливість дітям з фізичними та інтелектуальними вадами перебороти труднощі розвитку, засвоїти побутові та соціальні навички, розвинути свої здібності, повністю або частково інтегрувати в життя суспільства; дати можливість батькам реально усвідомити суть проблем дітей, допомогти їм оволодіти методикою індивідуального навчання дитини; допомогти батькам бути активними учасниками виконання індивідуального сімейного плану, навчити їх працювати з дитиною вдома, довести, що діти-інваліди можуть подолати, або зменшити, свої вади, що вони можуть жити і навчатись в колективі ровесників.
Центр сьогодні – це виконання програм соціальної реабілітації дітей віком до 18 років, які отримали статус інваліда, дітей з фізичними та (або) розумовими вадами.
В Центрі надають наступні послуги:
– Педагогічні заняття з вчителем-реабілітологом;
– Заняття з практичним психологом;
– Фізична реабілітація, лікувальна фізична культура;
– Масаж;
– Заняття з дрібної моторики;
– Танцювальна-рухова терапія, казко терапія, музикотерапія, ігротерапія, праце терапія;
– Арттерапія;
– Заняття з розвитку навиків самообслуговування та адаптації до навколишнього середовища;
– Кінні прогулянки.
За додатковою інформацією звертатися за телефонами: роб. 58-732(11 год. по 15 год.) , моб. 0971769041 (вчитель – реабілітолог Семеренко Анна).

Золочівський районний центр
соціальної реабілітації дітей-інвалідів


Залишити відповідь

Next Post

Золочівська ОДПІ: Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків»

Асоціацією платників податків України в 2011 році започатковано проведення щорічного Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків», метою якого є створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою і бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків. Цього року Асоціація проводить V Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків України» за результатами діяльності підприємств […]