Золочівській міській раді відбулося громадське обговорення

3 вересня 2012 року у Золочівській міській раді відбулося громадське слухання щодо  виготовлення детального плану території для реконструкції будівель контори, телятника, свинарника під будівництво котеджного містечка  (в межах населеного пункту) в м. Золочеві вул. Л.Українки, 37. Про це нам повідомили у Золочівській міській раді.

На порядок денний винесли наступні питання:

  1. Про обрання головуючого та секретаря громадських слухань.
  2. Про порядок організації роботи громадських слухань.
  3. Доповідь щодо виготовлення детального плану території для реконструкції будівель контори, телятника, свинарника під будівництво котеджного містечка (в межах населеного пункту) в м. Золочеві вул. Л.Українки, 37 Золочівського району Львівської області.
  4. Підбиття підсумків громадського слухання з урахуванням пропозицій і зауважень громадськості.

По 1-му питанню виступив Д.Колодка, який запропонував обрати секретаріат слухань у складі 3-х чоловік, а саме: від замовника – Золочівської міської ради:

Д.Колодку – секретаря Золочівської міської ради, головуючим громадських слухань;

О.Мартиняк – спеціаліста Золочівської міської ради, секретарем громадських слухань;

від громадськості – Я.Токара – мешканця м. Золочева, приватного підприємця.

Головуючий оголосив порядок денний і пропозиції щодо регламенту проведення слухань, порядок ведення протоколу і надання усних і письмових пропозицій (зауважень) щодо предмету обговорень.

По 2-му питанню виступив Д.Колодка, ознайомивши присутніх з рішенням сесії Золочівської міської ради № 1070 від 18.12.2009р. «Про коригування генерального плану міста Золочева», рішення Золочівської міської ради № 631 від 22.05.2012р. «Про дозвіл на виготовлення проекту детального плану території». Оголошенням щодо громадських слухань надрукованого в місцевому часописі «Народне слово» від 02.08.2012р. № 31(9317). Замовником детального плану (далі – ДП) є Золочівська міська рада.

По 3-му питанню слухали Д.Колодку, який коротко охарактеризував основні техніко-економічні показники ДП. Також повідомив, що за період громадських обговорень пропозицій (зауважень) у виконавчий комітет міської ради не надходило.

Слухали Р.Барчука: який зауважив, що необхідно доповнити графічну та текстову частини ДП відповідно до чинних нормативно-правових вимог, а також долучити МБУіО.

Слухали П.Шумляка: про необхідність після затвердження ДП, виготовлення проекту землеустрою.

За результатами  громадського  обговорення вирішили доповнити склад та зміст представлених матеріали детального плану території для реконструкції будівель контори, телятника, свинарника під будівництво котеджного містечка (в межах населеного пункту) в м. Золочеві вул. Л.Українки, 37 Золочівського району Львівської області, з врахуванням усних пропозицій, які відповідають законодавчим та нормативно-правовим актам, державним будівельним нормам, стандартам і правилам.

 Читайте також: Щодо завершення будівельних робіт у центральній частині Золочева

Залишити відповідь

Next Post

Конкурс для талановитих золочів'ян

На Золочівщині стартував конкурс на кращий реферат, есе,  живописну композицію, графічну композицію в рамках відзначення 70-ї річниці утворення УПА. До участі у конкурсі запрошуються діти та молодь віком від 13 до 17 років. Конкурс проводиться у двох вікових групах:  13 – 15 років;  16 – 17 років у номінаціях есе, […]