Золочівські тепловики допомогли водоканалу ліквідувати аварію на водопроводі

opalenja trubaМинулого тижня на ділянці водопроводу по вул Львівській, 12 стався повторний прорив водопровідної труби. В результаті прориву, виникла загроза припинення постачання води на котельню, яка постачає тепло у дитячий садочок №6, на вул Хмельницького та у багатоквартирні житлові будинки на вулицях Львівській, Польній та Богдана Хмельницького.

Враховуючи, що поточний ремонт водопроводу, який був проведений попереднього тижня не дав ефекту, керівництво ТОВ «Золочівенергоінвест» прийняло рішення виділити власні кошти і матеріали, щоб допомогти фахівцям водоканалу провести капітальний ремонт аварійної ділянки.

«Нам потрібно було у надзвичайно стислі терміни організувати ремонтні роботи, щоб не зупиняти подачу тепла у дитячий садочок та житлові будинки, – наголосив Андрій Омельчук, директор ТОВ «Золочівенергоінвест». – Оскільки на існуючому запасі води, котельня могла пропрацювати не більше доби».

В результаті злагодженої роботи тепловиків та комунальників «Золочівводоканалу» у короткий термін було закуплено необхідні матеріали та замінено близько 30 погонних метрів старих водопровідних труб. Під час ремонтних робіт теплопостачання об’єктів не припинялося.  Про це “Золочів.нет” повідомили у  ТОВ «Золочівенергоінвест».

Залишити відповідь

Next Post

Про справляння земельного податку

Золочівська ОДПІ з метою забезпечення дотримання вимог чинного податкового законодавства у частині справляння земельного податку з юридичних осіб повідомляє наступне. З 01 січня 2015 року плата за землю – місцевий податок, який є однією із складових податку на майно. Місцеві податки і збори встановлюються рішеннями, які в межах повноважень приймають […]