Золочівські спортсмени представлятимуть Україну на Чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате

17-18 лютого у місті Умань, Черкаської області проходив Чемпіонат України серед юніорів та дорослих з кіокушинкай карате. Ці змагання були відбірковими до чемпіонату Європи. Золочівщину на Чемпіонаті України представляло 5 спортсменів: серед юніорів – Ференц Ростислав та Кузьма Андрій, серед дорослих у чемпіонаті взяли участь Красота Юрій, Кобилко Ігор  та Мицавка Юрій.

Ференц Ростислав виборов  дві нагороди по двох категоріях: ката і коміте. Кузьма Андрій, Кобилко Ігор, Мицавка Юрій та Ференц Ростислав  пройшли відбірковий тур до Чемпіонату Європи, що відбудеться у Бельгії, 3 червня 2012 року.

Готувались представники Золочівщини  до змагань під керівництвом сенсея Красносельського Володимира Васильовича, а також до тренувань був залучений Король Олександр Сергійович.

Дуже приємно, що  Золочів  представлений на такому високому рівні, талантами кіокушинкай карате.

Тож побажаймо перемоги нашим спортсменам  на Чемпіонаті Європи!!!

Залишити відповідь

Next Post

Відгомін Різдва

Тріскучий мороз цьогорічної зими не став перешкодою для парафіян та гостей нашої церкви, щоб у неділю, 12 лютого,у день Трьох Святих: Василія Великого,Григорія Богослова та Івана Золотоустого ,– відгукнутися на запрошення отців Василіян задля святкового дійства «Прощання з колядою».Нам було від чого черпати тепло. Разом зі священиками та церковним хором […]