Золочівські спортсмени вибороли друге місце на Чемпіонаті України з бочча

З 24 по 29 червня 2024 року в місті Івано-Франківськ проходив Чемпіонат України з бочча – найважливіші та рейтингові змагання в цьому виді спорту. На турнір з’їхалися спортсмени з різних областей України, а саме: Львівської, Волинської, Черкаської, Закарпатської, Київської, Дніпропетровської, Одеської, Рівненської, Івано-Франківської, Полтавської областей, а також окрема команда з міста Києва.

Нашу область на змаганнях гідно представляли спортсмени з Благодійного фонду “Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами” та ДЮСШІ “Галичина” – Роман Гайдар та Вероніка Седлярук. Тренер Кучер Ірина була запрошена на змагання як суддя, що підкреслює її професійність та досвід у цьому виді спорту.

Боротьба на чемпіонаті була надзвичайно насиченою та зовсім нелегкою. Команди демонстрували високий рівень підготовки та прагнення до перемоги. У командному протистоянні команда зі Львівської області пройшла у фінал та посіла почесне друге місце Чемпіонату України, що є великим досягненням та гордістю для всієї області.

Особлива подяка висловлюється директору Карітас-Золочів отцю Михайлу Сукмановському за колосальну підтримку, а також Роману Крупському за забезпечення палива для поїздки. Їхня допомога була надзвичайно важливою для успіху нашої команди.

Вітаємо всіх спортсменів з чудовими результатами та бажаємо їм наснаги та подальших перемог у майбутніх змаганнях!

Next Post

На Львівщині прощаються з воїном

Як повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на Львівську ОВА, на Львівщині прощаються із захисником: Володимир БілозірЖитель села Тетевчиці Радехівської громади. Із початком повномасштабного вторгнення став на захист держави. Був молодшим сержантом і командиром відділення кулеметного взводу 6 стрілецької роти 2 стрілецького батальйону. Військовослужбовець загинув 25 червня 2024 під час мінометного ворожого обстрілу, […]