ЗОЛОЧІВСЬКІ САДОЧКИ ОНОВЛЯТЬСЯ

Місто Золочів є одним з найбільших у виборчому окрузі за кількістю дошкільних навчальних закладів. У п’ятьох ДНЗ навчається понад 900 дітей. Лише за останній рік на прохання батьків дітей, які навчаються у ДНЗ, за сприяння народного депутата України Тараса Батенка з державного бюджету виділено понад 400 тис грн.

Зокрема, уже закуплено та встановлено дитячий ігровий майданчик у ДНЗ №2 “Вишенька”, закуплено дитячі меблі для ДНЗ №7 та проведено капітальний ремонт санвузлів, придбано холодильник для ДНЗ №6.

Також на початку червня 2018 року Міністерство фінансів України на звернення Тараса Батенка погодило виділення 230 тис грн з державного бюджету для проведення капітального ремонту санвузлів ще у 3 дошкільних навчальних закладах міста Золочева. Йдеться про ДНЗ №2 “Вишенька”, ДНЗ №4 “Малятко” та ДНЗ №7 “Веселка”.

Усе це стало можливим завдяки активності батьків дітей, які зібрали понад 200 підписів для скерування звернення у Кабінет Міністрів України.

Планується, що до кінця цього року буде повністю оновлено більшість дитячих санвузлів у більшості дошкільних навчальних закладах міста Золочева.

Загалом з листопада 2014 року по теперішній час з державного бюджету Тарас Батенко залучив 2 млн 208 тис грн на 30 об’єктів щодо фінансування дошкільних навчальних закладів у виборчому окрузі №123.

Джерело: Інформаційний бюлетень народного депутата України Тараса Батенка

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві на ринку помер чоловік

12 жовтня 2018 року, близько 9 год ранку, у Золочеві на ринку, в м’ясному павільйоні, помер чоловік. Слідчий Золочівського відділу поліції ГУ НП у Львівській області Микола Яремчук “Золочів.нет” розповів, що зі слів родичів чоловік мав серцеві захворювання, пішов на ринок і йому стало погано. Тіло скерували на експертизу, яка […]
Померла людина