Золочівські рятувальники провели навчання безпечної поведінки для школярів

14 березня 2017 року у Золочівській загальноосвітній школі № 3 було проведено громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Для проведення акції залучено одне відділення Державної пожежно-рятувальної частини-13 Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області на автомобілі першої пожежної допомоги в складі 3 чоловік.

Під час проведення акції рятувальники розповіли про факти надзвичайних ситуацій, які виникають на території району, а також пригадали правила безпечної поведінки в побуті, зокрема при користуванні електричними та газовими приладами, застерегли школярів від небезпечних забав з сірниками й запальничками, а також під час відпочинку в лісі, на водних об’єктах, при виявленні вибухонебезпечних предметів. Також продемонстрували техніку та обладнання, що знаходяться на озброєнні в пожежно-рятувальному підрозділі та якими вони користуються під час різних надзвичайних подій. Усім учасникам детально розповіли про призначення кожного такого інструменту.

Залишити відповідь

Next Post

Відомий і невідомий Роман Шухевич

Сьогодні в ліцеї пройшов відкритий урок, присвячений українському політичному та військовому діячу, очільнику ОУН -УПА Роману Шухевичу. Учні групи Е-3 ознайомили ліцеїстів  із відомими та невідомими аспектами життя цієї  непересічної особистості. Рип’янчин Ірина та Левкун Анастасія розказали про дитинство Романа Шухевича. У своїй доповіді ліцеїстки наголосили на тому, що він […]