Золочівські рятувальники нагадали школярам правила безпеки

07 червня 2021 року Золочівським РВ ГУ ДСНС України у Львівській області проведено профілактичний захід в Золочівському закладі загальної середньої освіти І-II ступенів «ШКОЛА РАДОСТІ» Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області, за адресою м.Золочів, вул.Ак.Павлова, 68.

Рятувальники нагадали школярам правила безпеки в побуті та основні причини виникнення пожеж, номери екстрених служб, до яких слід телефонувати у випадку біди, як це правильно робити та що слід повідомити. Надзвичайники обговорили з школярами також алгоритм дій у випадку виникнення пожежі.

Не оминули рятувальники й тему вибухонебезпечних предметів, адже неправильне поводження з такими предметами може бути фатальним. Дітям розповіли, що робити у випадку виявлення підозрілого чи вибухонебезпечного предмета. Також наголосили на безпеку на воді у літній період.

Фахівці ДСНС продемонстрували технічне оснащення пожежно-рятувального автомобіля, яке використовують для ліквідації надзвичайних ситуацій. Також школярів ознайомили із принципом роботи аварійно-рятувальної техніки та наочно показали як ліквідовувати пожежу. Кожен учень спробував себе у ролі справжнього рятувальника, подаючи воду зі ствола.

Золочівський РВ ГУ ДСНС України
У Львівській області

Next Post

Особливості фільтрів зворотного осмосу

Вживання чистої м’якої води позитивно позначається на здоров’ї, самопочутті та зовнішньому вигляді людини. Правильний водний баланс активує обмінні процеси, насичує клітини шкіри вологою, надає свіжий і здоровий вигляд. Досягти таких результатів можна тільки з вживанням води, яка минула глибоку і ретельну очистку. З цієї причини громадяни нашої країни в міських […]
фільтри