Золочівські фестини “НАШІ”: Вечір українського романсу із Мартою Якобчук

marta_jakobchukПротягом 21-23 жовтня 2016 року  до 160-ліття від дня народження Івана Франка та 100-ліття від дня його смерті, до 205-річниці від дня народження Маркіяна Шашкевича проходять ЗОЛОЧІВСЬКІ ФЕСТИНИ “НАШІ”.

21 жовтня у Золочівській музичній школі відбувся Вечір українського романсу за участю НАШОЇ землячки, солістки державної заслуженої хорової капели України “Трембіта” Марти Якобчук.

Вишуканими словами розпочала вечір поетеса Ольга Кіс. Неперевершений спів лунав під акомпанемент викладачів школи Наталії Сембай та Світлани Уличної. Історію українського романсу присутнім розповідала викладач музичної школи Сердюк Оксана Юріївна.

Слова подяки талановитій співачці висловили викладачі музичної школи та директор Кривень Марія Іванівна, а також голова Золочівської РДА Недзельський Володимир Йосипович.

Залишити відповідь

Next Post

Програма “Вітання”| 22.10.2016

У цьому випуску програми слова вітання звучать для Болюбаш Галини Федорівни, Процишин Галини Михайлівни, Алли Смолин, Остапа Кусого, Наталії Васечко, Оксани Гуляк та Надійки Квасниці. Музичне вітання у цьому випуску звучить від Олесі і Станіслави Май. Поділіться цим у соцмережах: