Золочівські фестини “НАШІ”: Розмисли про творчість

Протягом 21-23 жовтня 2016 року, до 160-ліття від дня народження Івана Франка та 100-ліття від дня його смерті, до 205-річниці від дня народження Маркіяна Шашкевича  проходять ЗОЛОЧІВСЬКІ ФЕСТИНИ “НАШІ”.

Розпочали фестиваль  21 жовтня із “Розмислів про творчість” у Золочівській центральній районній бібліотеці ім. І. Франка. Зустрітися з громадськістю прийшли відомі НАШІ художники – це Михайло Голютяк, член національної спілки художників України; Володимир Дідула, член національної спілки журналістів та письменників України та самобутня золочівська майстриня Леся Скишляк, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України.
Модератором дійства була Ольга Кіс.

nashi_foto2110Запрошуємо долучатися до інших заходів в рамках фестин “НАШІ”.

Детальніше дивіться у відео:

Залишити відповідь

Next Post

Золочівські фестини "НАШІ": Вечір українського романсу із Мартою Якобчук

Протягом 21-23 жовтня 2016 року  до 160-ліття від дня народження Івана Франка та 100-ліття від дня його смерті, до 205-річниці від дня народження Маркіяна Шашкевича проходять ЗОЛОЧІВСЬКІ ФЕСТИНИ “НАШІ”. 21 жовтня у Золочівській музичній школі відбувся Вечір українського романсу за участю НАШОЇ землячки, солістки державної заслуженої хорової капели України “Трембіта” […]