Золочівська ЦРЛ вимушена тимчасово обмежити виписування рецептів пільговикам

Враховуючи велику кількість осіб в Золочівському районі, які мають право отримувати лікарські засоби по пільгових рецептах та значне підвищення цін на лікарські засоби, заплановану суму на відшкодування лікарських засобів по пільгових рецептах на 2016 рік використано.

Адміністрація Золочівської ЦРЛ звернулась з листами до голови Золочівської райдержадміністрації та голови Золочівської районної ради про додаткове виділення коштів по КЕКВ 2730, КФК 080101 з метою забезпечення хворих ліками по пільгових рецептах.

У зв’ язку з недостатнім фінансуванням, адміністрація Золочівської ЦРЛ вимушена тимчасово обмежити виписування рецептів ( по 1 пільговому рецепту ) для отримання кожним пільговиком життєво необхідних препаратів.

Адміністрація Золочівської ЦРЛ

Залишити відповідь

Next Post

Реалізація права на отримання публічної інформації

З метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, надання інформації за запитами відповідно до Закону України від 13.01.2011 №2939-VI „Про доступ до публічної інформації» Буською ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області забезпечено розгляд запитів щодо надання публічної інформації відповідно до Закону, які […]