Золочівська центральна районна лікарня буде внесена до переліку ковідних медичних установ

Золочівська ЦРЛ
Золочівська ЦРЛ

КНП «Золочівська центральна районна лікарня» Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області буде внесена до переліку ковідних медичних установ. Лікарні буде виділено 80 місць для ковідних хворих. Про це “Золочів.нет” повідомили у Львівській ОДА.

“У зв’язку з епідемічною ситуацією та з огляду на завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, що надають стаціонарну медичну допомогу хворим на коронавірусну хворобу COVID-19, департамент охорони здоров’я Львівської ОДА звернувся з відповідним листом до МОЗ України аби збільшити кількість ковідних закладів в області.

Заплановано внести до переліку ковідних медичних установ КНП «Золочівська центральна районна лікарня» Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області та КНП «Сколівська центральна лікарня» Сколівської міської ради. У кожній з лікарень буде виділено по 80 місць для ковідних хворих.

Після включення в перелік заклади розпочнуть контрактування з Національною службою здоров’я України”, – йдеться у повідомленні ЛОДА.

Найближчим часом 260 додаткових ліжок планують розгорнути у лікарнях Львівської області.

Next Post

У Бродівському лісництві закупили нову техніку

У ДП «Бродівське лісове господарство» продовжується робота над оновленням основних засобів з метою впровадження нових, більш продуктивних та економічно ефективних машин, механізмів та обладнання. Про це “Золочів.нет” повідомили у Львівській ОДА. «В березні цього року придбано вже четвертий на підприємстві форвардер «Амкодор 2662-01» виробництва Республіки Білорусь, обладнаний краново-маніпуляторною установкою KESLA-700 […]