Золочівська райрада прийняла звернення щодо внесення змін у законодавство в частині врахування видатків на дошкільну та позашкільну освіту

rada26 липня відбулася 5 позачергова сесія районної ради.  Під час сесії затвердили текст Звернення депутатів Золочівської районної ради Львівської області до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до чинного законодавства в частині врахування видатків на дошкільну та позашкільну освіту при розрахунку освітньої субвенції місцевим бюджетам.

Текст Звернення:

Відповідно до ст. 87 Бюджетного кодексу України та Порядку надання освітньої субвенції державного бюджету місцевим бюджетам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.01.2015 р. №6 фінансування видатків на утримання загальноосвітніх шкіл здійснюється з освітньої субвенції, а дошкільної та позашкільної освіти – з районного бюджету. Це призвело до додаткового навантаження на місцеві бюджети та невідповідності ресурсів на фінансування дошкільного та позашкільного підрозділів.
Значно складним є також і управління установами, яке здійснює орган освіти райдержадміністрації, так як фінансування їх проводиться з бюджетів різних рівнів.
Золочівська районна рада Львівської області звертається до Вас з проханням внести зміни до чинного законодавства в частині врахування видатків на дошкільну та позашкільну освіту при розрахунку освітньої субвенції місцевим бюджетам.

Прийнято на V (позачерговій) сесії Золочівської
районної ради Львівської області VII скликання
26.07.2016 року

Залишити відповідь