Золочівська районна рада прийняла звернення щодо впровадження мораторію на підвищення з 1 липня 2016 року тарифів на житлово-комунальні послуги

sesija26 липня відбулася 5 позачергова сесія районної ради.  Під час сесії затвердили текст Звернення депутатів Золочівської районної ради Львівської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо впровадження мораторію на підвищення з 1 липня 2016 року тарифів на житлово-комунальні послуги.

Текст Звернення:

У країні спостерігається напружена соціально-економічна ситуація на фоні стрімкого зубожіння населення. Стрімка інфляція, скорочення робочих місць, аварійний стан житлово-комунальної сфери, неефективна політика уряду негативно впливають на якість життя громадян.
Збільшення розміру тарифів на житлово-комунальні послуги, газ, електрику призведе до різкого зниження рівня життя кожного громадянина. В свою чергу відсутність коштів у населення призведе до соціальної напруги.
Як представники місцевого самоврядування ми не можемо стояти осторонь актуальних проблем, які хвилюють людей.
Звертаючись до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, вимагаємо:
1. Впровадження мораторію на підвищення з 1 липня 2016 року тарифів на житлово-комунальні послуги до покращення соціально-економічної ситуації в країні і встановлення прозорого механізму ціноутворення.
2. Заборони нараховувати з 1 липня 2016 року та стягувати з населення пеню за несвоєчасну сплату за комунальні послуги
3. Заборони постачальникам тепла, газу, електроенергії виставляти споживачам авансові рахунки за ненадані послуги
4. Ухвалення Постанови ВР №2597 «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки обґрунтованості підвищення тарифів житлово-комунального господарства»
5. Від Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг:
1) розкриття та оприлюднення методики розрахунків й обґрунтування підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги (опалення, постачання гарячої води, електроенергія, водопостачання та водовідведення) для мешканців громади Львівської області міста Золочева та району.
2) негайного перерахунку ціни на газ для населення шляхом зміни формули розрахунку ціни (від прив’язки до європейських ринків до економічно обґрунтованої ціни на основі реальної собівартості видобутку) з метою подальшого зменшення комунальних тарифів.
3) Скасування норм споживання газу.
Закликаємо Верховну Раду України та Кабінет Міністрів України прислухатися до проблем людей на місцях і негайно врегулювати проблему із підвищенням тарифів!

Прийнято на V (позачерговій) сесії Золочівської
районної ради Львівської області VII скликання
26.07.2016 року

Залишити відповідь