Золочівська районна рада прийняла звернення щодо капітального ремонту автомобільної дороги Львів-Тернопіль

doroguВзявши до уваги пропозиції фракції ВО «Свобода», президії районної ради, керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Золочівська районна рада вирішила затвердити текст Звернення депутатів Золочівської районної ради Львівської обласної ради до Укравтодору, Кабінету Міністрів України щодо капітального ремонту автомобільної дороги Львів-Тернопіль (Н-02) (текст Звернення додається).

Звернення
депутатів Золочівської районної ради Львівської області

До депутатів Золочівської районної ради звертаються жителі району з приводу незадовільного стану автодоріг загального користування. Особливо непокоїть наших громадян стан дороги Н-02 Львів-Тернопіль.
Ця та й інші дороги в районі у катастрофічному стані, по них їздити, та й ходити страшно. А заручниками ситуації є водії, які нищать свої транспортні засоби. Через невідповідний стан доріг карета «швидкої допомоги» не може швидко дістатися до хворого на виклик, автобуси не курсують за графіком, «Школярики» не можуть вчасно підвезти дітей з віддалених сіл до шкіл. Як бачимо, погані дороги – це причина, яка тягне за собою цілий ряд проблем.
Саме тому, що дорожнє покриття у вкрай незадовільному стані, водії змушені обминати вибоїни, ями, виїжджаючи на зустрічну смугу, узбіччя, пішохідні доріжки, чим створюють аварійні ситуації. В загальному, доріг, які б відповідали правилам експлуатації автомобільних шляхів, у районі майже немає.
Кожного року з бюджетів різних рівнів скеровують кошти на ремонтні роботи, але цього надзвичайно мало для доведення наших доріг хоча б до задовільного стану. Особливо загрозлива ситуація з фінансуванням робіт по капітальному ремонту автодоріг. Адже кошти з 1997 року зовсім не виділялись. Потрібно звернути також увагу на якість робіт. Як показує практика, так званий «ямковий ремонт» не дає жодних результатів, бо через рік від нього на дорозі не залишається й сліду. Неякісним виявився і ремонт об’їзної м. Золочева (дорога Н-02), який проводився у минулому році ТзОВ «Техно-Буд-Центр» відповідно до договору, укладеного між ними та Службою автомобільних робіт у Львівській області. Одночасно хочемо наголосити, що безпека руху залежить не лише від якості дорожнього покриття, а й від чіткої дорожньої розмітки, яку необхідно терміново поновити.
Хочемо повідомити, що Золочівський район є привабливим для туристів. На його території знаходиться Золочівський замок Львівської національної картинної галереї, який входить у туристичний маршрут «Золота підкова», музей-садиба Маркіяна Шашкевича та багато інших пам’яток сакрального мистецтва. Тут щороку бувають тисячі гостей з різних кінців України і з-за кордону. І нам, депутатам районної ради, не байдуже, з якими враженнями вони залишать золочівський край.
Здавалось би, що із впровадженням нового Податкового кодексу, проблеми з дорогами відпадуть самі по собі. Адже тепер у вартість бензину закладено акцизний збір на нафтопродукти, який сплачується у загальнодержавний бюджет. Однак, на жаль, стан доріг від цього не покращився, а фінансування не збільшилося.
Ми, депутати Золочівської районної ради Львівської області, представляючи інтереси своїх виборців, звертаємося до Вас із вимогою додатково виділити кошти з державного бюджету на капітальний ремонт автодороги Львів-Тернопіль доріг ще у 2016 році.

Прийнято на ІІІ (позачерговій) сесії Золочівської районної ради

Залишити відповідь

Next Post

Про додаткове маркування товарів російського походження у торгівельних закладах району

Взявши до уваги пропозиції депутатської фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода», керуючись статтею 17 Конституції України, статтями 7, 8 Закону України «Про основи національної безпеки України», статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила: рекомендувати суб’єктам господарювання на території району, що здійснюють оптову, роздрібну торгівельну діяльність у закладах […]