Золочівська райрада прийняла Звернення щодо катастрофи літака ІЛ-76, в якому загинув Віталій Бахур (відео)

bahur25 червня 2015 року на ХL сесії Золочівської районної ради депутати прийняли  Звернення до Президента України, Верховної ради України, Міністерства Збройних сил України, Генеральної прокуратури України, щодо катастрофи ІЛ-76, яке ініціював депутат Золочівської районної ради від ВО «Свобода» Андрій Кукуруза.


Звернення до Президента України, Верховної ради України, Міністерства Збройних сил України, Генеральної прокуратури України

Минув рік від часу знищення російськими окупантами військово-транспортного літака Іл-76, загинули 49 військовослужбовців, знищено озброєння та військове майно під час приземлення в аеропорту Луганська. В ніч на 14 червня 2014 року терористи збили військово-транспортний літак Повітряних сил Збройних сил України ІЛ-76. За даними Міноборони, літак перевозив особовий склад для ротації. На борту літака, окрім 9 членів екіпажу, перебували 40 військовослужбовців. Усі вони загинули. У збитому ІЛ-76 загинули військові з кількох областей України, серед них був і наш земляк Віталій Бахур, 1989 року народження, зі села Зозулі, що на Золочівщині.
І досі ніхто з посадових осіб військового командування не поніс покарання за злочинне недбальство, яке призвело до загибелі наших вояків.
Тодішній виконувач обов’язків керівника АТО генерал-майор Збройних сил України Віктор Назаров, який, не зважаючи на інформацію СБУ про загрозу обстрілу літака із зенітно-ракетних комплексів, ухвалив рішення про направлення роти десантників літаком, досі на волі й продовжує нести службу в якості заступника начальника Генштабу. Більше того, нещодавно його навіть нагородили орденом Богдана Хмельницького 3 ступеня!
Ще 18 листопада 2014 року Генеральна прокуратора оголосила Назарову про підозру в службовій недбалості, що спричинила загибель Іл-76 під Луганськом. Однак судовий процес досі не розпочався, а на ключових свідків здійснюють тиск.
Родини загиблих військовослужбовців і українська громада вимагають завершення розслідування, справедливого суду та покарання усіх винуватців загибелі людей Іл-76. Те саме необхідно зробити щодо усіх випадків службових недбальств, непрофесіоналізму, що призводять до невиправданих втрат людських життів.
Вимагаємо справедливого покарання для тодішнього виконувача обов’язків керівника АТО генерал-майор Збройних сил України Віктора Назарова та усіх винуватців загибелі українців Іл-76.

 


Залишити відповідь

Next Post

У Золочівській районній дитячій лікарні міняють вікна (відео)

У дитячому відділі Золочівської ЦРЛ проводиться заміна старих вікон на нові. Як розповідає головний лікар Золочівської дитячої лікарні Іван Тершовчин, роботу виконують якісно. Працюють і в робочий час і позаробочий час і у вихідні. До кінця тижня роботу мають закінчити. Роботи проводяться з ініціативи Золочівської районної ради. В.о. голови Золочівської […]