Золочівська ОДПІ: до уваги громадян!

Золочівська ОДПІ нагадує, що відповідно до вимог п.3 статті 179 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI платники податку – резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до органу державної податкової служби податкову декларацію не пізніше ніж за 60 календарних днів, що передують виїзду.
Орган державної податкової служби протягом 30 календарних днів після надходження податкової декларації зобов’язаний перевірити визначене податкове зобов’язання, сплату належної суми податку і видати довідку про таку сплату та про відсутність податкових зобов’язань з цього податку, що подається до органів митного контролю під час перетину митного кордону і є підставою для проведення митних процедур.
Додаткову інформацію щодо заповнення Декларації та отримання довідки про відсутність податкових зобов’язань можна отримати за телефоном 7-11-72, 7-10-34 або в в Центрі обслуговування платників податків Золочівської ОДПІ ( м.Золочів, вул. Лермонтова,1 ).

Інформаційно-комунікаційний сектор.

Залишити відповідь

Next Post

Вилучено контрафактних сигарет на майже 11 мільйонів гривень

Працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю затримали дві вантажівки у яких перевозили контрафактні тютюнові вироби. Так, нещодавно поблизу міста Миколаїв, що на Львівщині оперативники затримали два ватажні автомобілі «МАН» із напівпричепами у яких згідно супровідних документів мали перевозити шкіри худоби. Про це повідомляє ВЗГ ГУ МВС України у Львівській […]