Золочівська музична школа показала звітний концерт (відео)

muz24 квітня 2016 року Золочівська музична школа показала звітний концерт.

На сцені Золочівського районного Народного дому виступили учні та викладачі музичної школи.

Директор школи Кривень Марія Іванівна разом із заступником директора Лип’як Галиною Ярославівною кращих учнів нагородили грамотами та преміями. Також було вручено “Долярові премії” від фонду імені Надії Даревич.

Марія Іванівна висловила слова подяки за працю усьому коликтиву, учням та усім людям, які сприяють успішній роботі школи.

За сумлінну творчу працю, високі досягнення у гармонійному розвитку талановитої учнівської молоді, вагомий особистий внесок у розвиток музичного мистецтва в районі та професіоналізм в організації і проведенні урочистих, святкових районних заходів колектив дитячої музичної школи отримав подяку від голови Золочівської райдержадміністрації Володимира Недзельського.

Залишити відповідь

Next Post

Учні Червоненського ВПУ серед переможців XXI-го чемпіонату України з армспорту (відео)

З 10-14 квітня 2016 року в місті Харкові відбулися змагання XXI-го чемпіонату України з армспорту серед юнаків і дівчат. У змаганнях прийняли участь 162 спортсмени (123 юнаки та 39 дівчат). Серед переможців учні Червоненського ВПУ в категорії 70 кг. Григорчук Іван – зайняв двічі І місце (ліва та права рука) […]