Золочівська міська рада закликала захистити державну мову

12 червня 2012 року на позачерговій сесії Золочівської міської ради депутати ухвалили заяву з приводу спроб антиукраїнських сил надати російській мові статусу другої державної мови. Золочівська міська рада також звернулася до Президента України та Верховної Ради України із закликом не голосувати в другому читанні за законопроект суспільного розбрату під номером 9073 та не підписувати цей документ.

“Ми, депутати Золочівської міської ради Львівської області, висловлюємо рішучий протест із приводу антиукраїнської провокації, яку у Верховній Раді затіяла парламентська більшість, – йдеться в заяві. – Її спроби ухвалити закон, відповідно до якого в регіонах, де проживає більше 10 відсотків росіян надається статус російській мові як державній, можуть привести до розколу українського суспільства та громадського протистояння”.

Депутати закликали всі патріотичні партії та громадські організації, усіх свідомих громадян України, мешканців Золочева бути готовими захистити основу з основ української нації – українську мову, а у разі ухвалення антиукраїнського закону вдатися до акцій громадської непокори.

За матеріалами: svoboda.org.ua

Читайте також: Депутати Золочівської районної ради стали на захист мови

Залишити відповідь

Next Post

На «Підкамені-2012» буде «свіжа кров» - «Rock-H»

Після підведення підсумків інтернет голосування у соціальній мережі Facebook оргкомітет «Підкаменя-2012» активно взявся за наповнення програми фестивалю. Арт-директор фестивалю Павло Войціховський обіцяє на цьогорічному дійстві багато «свіжої крові» та інших несподіванок. Однією із родзинок вечірньої сцени «Підкаменя» стане виступ мукачівського гурту «Rock-H» або «Рокаш». Створений восени 2008 року гурт, творить […]