Золочівська міська рада відзначила кращих працівників комунальних служб

16 березня 2012 року Золочівська міська рада відзначила кращих працівників комунальних служб. Відзначення відбулося з нагоди  Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.  Професійне свято працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення України відзначається щорічно у третю неділю березня.

Саме працівники житлово-комунального господарства забезпечують повноцінну життєдіяльність міста. Праця їх важка, особливо при мінусовій температурі у зимових умовах. Вони забезпечують   теплом, світлом і затишком кожну оселю, роблять наше життя комфортнішим, а місто  – красивим і охайним.

У наш час    не секрет, що подекуди підприємства житлово-комунального комплексу змушені забезпечувати нам затишок на голому ентузіазмі, адже матеріальна винагорода далека від ідеальної. Не маючи належних коштів, вони цілодобово «живуть» на робочих місцях, знаходячи засоби «своїми силами» вирішити ті чи інші господарські проблеми.

Голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, міський голова Золочева Ігор Гриньків, секретар міської ради свободівець Дмитро Колодка та заступник міського голови  Золочева Богдан Рибаха  вітали  працівників із професійним святом. З нагоди свята відбувся виступ народного ансамблю “Древо” (керівник Чепелюк О.Б.).

Інформаційний портал “Золочів.нет” приєднується до всіх привітань. Саме цього дня, Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування, ми маємо змогу подякувати всім тим, хто надає нам неоціненні комунальні послуги, без яких ми сьогодні не усвідомлюємо цивілізованого життя. Це вода, тепло, електроенергія, чистота вулиць і дворів, озеленення територій тощо. І за всім цим стоїть праця багатьох відданих своїй справі людей.

Залишити відповідь

Next Post

Богдана Примак здобула перемогу у конкурсі «Міс Львова»

Гранд-шоу конкурсу краси “Міс Львів-2012”, що відбувся на сцені Львівського оперного театру, “потонуло” у тематиці Євро-2012. Чотирнадцять красунь Львова, що вийшли на сцену в поєдинку за корону та титул найкрасивішої, вживалися в роль то футбольних вболівальниць, то сексапільних футболісток… Шоу вдалося на славу. Не бракувало танцювальних постановок, світлових спецефектів. Гостей […]