Золочівська МДПІ повідомляє про розмір мінімальної заробітної плати

Золочівська МДПІ   повідомляє, що згідно  Закону України від 22.12.11 №4282-VI «Про Державний бюджет України на 2012 рік»  розмір мінімальної заробітної плати  з  01 жовтня 2012 року  складає  1118,0 грн.

_______________

05 жовтня 2012 року з 10.00 до 12.00 год. за телефоном 7-11-72 буде проведено сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” з начальником відділу оподаткування фізичних  осіб  Сембайом Олегом Романовичем  на тему : « Особливості справляння плати за землю для фізичних осіб».

________________

Золочівська  МДПІ  08  жовтня  2012 року в 11 год. в приміщенні  МДПІ  (вул. Лермонтова, 1, Громадська приймальня) проводить практикум  на тему : « Особливості визначення бази оподаткування ПДВ ( порядок коригування податкових зобов’язань та   податкового кредиту).

Сектор взаємодії із  засобами масової інформації та громадськістю

Залишити відповідь

Next Post

Подорож у Середньовіччя від Львівського тижня моди

В рамках офіційного відкриття десятого Львівського тижня моди відбувся показ колекції реконструйованих історичних костюмів «Подорож у середньовіччя». Реконструктори у хронологічному порядку відтворили образи з портретів видатних осіб, а також створили копії музейних експонатів суконь ХIV-XX ст., які увійшли до колекції – у стилях готики, ренесансу, бароко, ампіру, модерну. Колекція створена […]