Золочівська МДПІ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Керуючись наказом ДПC України від 27 лютого 2012 року № 159 “Про затвердження інструкцій про порядок призначення на посади та звільнення з посад працівників номенклатури ДПС України та переліків посад і кваліфікаційних вимог для посадових осіб органів ДПС”, Золочівська МДПІ оголошує з 23 листопада по 22 грудня 2012 року конкурс на заміщення вакантної посади головного державного податкового інспектора юридичного відділу Золочівської МДПІ (на строк відпустки для догляду за дитиною основного працівника).
Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, освіта – повна вища за фахом юридичного спрямування.
Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.
Додаткова інформація щодо переліку документів, необхідних для участі в конкурсі, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою.
Звертатись за адресою:  м.Золочів, вул.Лермонтова,1, тел.4-34-32.

Перший заступник начальника
Золочівської МДПІ                                                               О.П. Первухіна

Залишити відповідь

Next Post

Ще один будівельний майданчик у місті Золочеві набирає завершеної проектної форми

Мова йде  про площу перед Церквою Воскресіння Господнього (1624-1627 р. р.) у місті Золочеві. Як нам розповів секретар  міської ради, свободівець,  Дмитро Колодка,   будівельні роботи ведуться ТЗДВ ШРБУ-65, за робочим проектом «Капітальний ремонт площі Вічевої, вул. М.Шашкевича і прилеглих вулиць в місті  Золочеві» архітектора Федика М.М. ТзОВ «Укрдизайнгруп». Роботи виконуються […]