Золочівська команда здобула ІІ місце на Чемпіонаті НГУ з кросфіту

З 8 по 10 липня 2018 року в місті Київ проходив Чемпіонат Національної гвардії України з функціонального багатоборства (кросфіт). У чемпіонаті взяли участь наші золочів’яни.

ГО «Шанувальників боксу Золочівщини»  та ГО “Золочів.нет” вітають золочівську команду – гвардійців Навчального центру, які здобули II місце на чемпіонаті Національної гвардії України з функціонального багатоборства (кросфіту). Команда складалась із капітана – Володимира Глушка, Роберта Мікла, Руслана Марківа, Андрія Фалатовича, Андрія Кривого.

До слова, організаторами заходу стала Федерація функціонального багатоборства України разом з Національною гвардією України. Чемпіонат Національної гвардії України з функціонального багатоборства – один з основних кроків до розвитку сучасних методів фізичної підготовки бійців.

Залишити відповідь

Next Post

ЕКУ виплачує новим працівникам підйомну премію 5000 грн

З 15 травня ТзОВ «Електроконтакт Україна» запровадило для новоприйнятих працівників виробництва підйомну премію у розмірі 5 000 грн. Перші працівники заводів у Перемишлянах, Золочеві та Бродах отримали кошти та діляться враженнями від роботи. Зміна місця роботи – це завжди хвилююча подія. ЕКУ турбується про новоприйнятих працівників, які тільки знайомляться з виробництвом. […]