Золочівська державна музична школа показала звітний концерт (відео)

trubach26 квітня 2015 року у Золочівському районному Народному домі відбувся Звітний концерт Золочівської державної музичної школи.

Розпочали захід із вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.

Талановиті учні та викладачі усіх відділів музичної школи показали свої вміння та досягнення, які здобули за цей навчальний рік.

Директор Золочівської музичної школи Кривень Марія Іванівна подякувала усім, хто прийшов на концерт та усім викладачам, персоналу музичної школи, батькам та керівникам району.

Голова Золочівської РДА Володимир Недзельський дякував колективу музичної школи за титанічну працю та за успіхи, які мають наші діти.


Золочівська державна музична школа показала звітний концерт (відео) http://zolochiv.net/zolochivska-derzhavna-muzychna-shkola-pokazala-zvitnyj-kontsert/ #Золочів #новини

Posted by Золочів. Нет on 27 квітня 2015 р.

Залишити відповідь

Next Post

Державні нагороди для мужніх золочів’ян

17 лютого в Києві в урочистій обстановці старший сержант Петро Гарматюк згідно Указу Президента України за особисту мужність та героїзм виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України отримав державну нагороду – медаль «За військову службу Україні». Почесну нагороду вручив  міністр Міністерства Внутрішніх Справ України Арсен Аваков. 20 квітня […]