Золочівщину з робочим візитом відвідав голова Львівської ОДА Максим Козицький

22 квітня 2020 року Золочівщину з робочим візитом відвідав голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький. Про це “Золочів.нет” повідомив депутат Золочівської районної ради Василь Ляшовський.

“Під час зустрічі в Золочівській центральній районній лікарні оглянуто хід виконання робіт по заміні покрівель корпусів лікарні за кошти Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) та готовності приймальних відділень, первинного обстеження пацієнтів з підозрою на COVID-19.

Як відомо, на цей рік за сприяння народного депутата Тараса Батенка та керівництва Львівської ОДА з ДФРР передбачено 11 млн. 400 тис. грн. на реконструкцію будівель головного та терапевтично-інфекційного корпусів КНП «Золочівська ЦРЛ». Також з районного бюджету уже виділено на співфінансування цього проекту 3 млн. грн.

Під час зустрічі, звернувся до Максима Козицького також щодо допомоги в реалізації обласної програми підтримки співробітництва територіальних громад у Львівській області на 2019-2020 роки. Так, за результатами конкурсу, одним з переможців визнаний саме наш проект «Програма діагностики раннього раку ободової та прямої кишки на базі ендоскопічного кабінету КНП «Золочівська центральна районна лікарня». Загальний бюджет проекту – 3 млн 218 тис. грн. Проектом пропонується придбання відеоендоскопічної системи з двома робочими тілами (гастроскоп та колоноскоп) з метою ранньої діагностики новоутворів та можливості участі в скринінгових програмах онкопревенції колоректального раку жителів Золочівського району Львівської області, забезпечення скринінгової ендоскопічної допомоги. Сподіваємося, що уже найближчим часом реалізуємо цей проект для громади Золочівського району!”, – повідомив депутат Золочівської районної ради Василь Ляшовський.

Голова Львівської ОДА Максим Козицький повідомив у Фейсбук, що із робочим візитом відвідав 22 квітня Бродівський, Золочівський та Буський райони:

Побував на швейній фабриці ТзДВ «Галант», у Бродах, працівники якої шиють щомісяця 500 тисяч масок, костюмів та комбінезонів. Хочу подякувати директору підприємства Ганні Іванівні Приймак за таку важливу допомогу області і Україні.

Оглянув будівництво нового цеху підприємства із виготовлення кормових добавок для сільськогосподарських і домашніх тварин Feednova у Буську.

Зазначу, що 5 лютого цього року українська група компаній «Ефективні інвестиції» та голландська компанія Mada Participations B.V. оголосили про початок будівництва виробничого комплексу Feednova з виготовлення високопротеїнових кормових добавок та тваринних жирів у місті Буськ. Інвестиції у завод складають 20 мільйонів доларів США.

Окрім того, ознайомився із будівництвом Андріївського навчально-виховного комплексу, новозбудованим басейном Буської ДЮСШ та буським підприємством “Тайфун-Плюс, що займається виробництвом фанери та дерев’яних виробів.

Також відвідав Буську та Золочівську центральні районні лікарні. Ми передали лікарням індивідуальні засоби захисту для медиків – маски, респіратори, одноразові та багаторазові костюми та дезрозчини. Також перевірив стан самих лікарень і виразив величезну подяку лікарям, які у цей нелегкий час виконують нелегку роботу.

Ще ознайомився з ходом реконструкції будівель головного та терапевтично-інфекційного корпусів. За словами голови Золочівської РДА Василя Маркевича, на реконструкцію лікарні планується виділити кошти з Державного фонду регіонального розвитку.

Наприкінці оглянув реконструкцію площі Вічевої“.

Next Post

Вітання для Вельгана Ігоря Володимировича

Дорогого та найкращого татуся та чоловіка з Днем народження вітають дружина Оля та донечка Роксоланка. Нехай все твоє життя буде щасливим, Радісним і дуже-дуже легким, Довгим, як сонячний промінь, Красивим і, як дитинство, завжди золотим. Нехай чекають тебе милі, добрі і теплі слова. Серце твоє хай ніколи не плаче, А […]