Золочівщина взяла участь у обласних змаганнях з шахів

14-15 липня 2012 року, у Новояворівську, відбулися обласні змагання з шахів  за програмою  XXI спортивних ігор Львівщини та V обласних ігор ветеранів спорту, присвячені  “2012 – року спорту  та здорового способу життя».  Ці змагання проводилися серед команд  районів та міст області. У змаганнях взяли участь 20 районних центрів та 9 міст обласного значення. Про це “Золочів.нет” повідомив завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту Золочівської райдержадміністрації – Микола Сагатий.

У змаганнях були представлені вікові групи:

  • Дорослі:  18-39 років
  • Ветерани: від 40 і старше

За Золочівський район у команді дорослих виступали: Віталій Жуківський, Ростислав Юрченко, Ольга Козир, – здобули  загальнокомандне 5 місце. У команді ветеранів за район виступав Микола Сагатий.

Залишити відповідь

Next Post

Інтерв'ю з міським головою м.Глиняни

Ми завітали у місто Глиняни Золочівського району, де взяли інтерв’ю у міського голови  м.Глиняни – Шульги Ігора Зіновійовича. Чим зараз живе місто Глиняни і що планується зробити для покращення життя саме у цьому місті? “Пріоритетом розвитку населеного пункту є початок  виготовлення генерального плану. Він практично вже до кінця цього року  […]