Золочівщина висловлює готовність прийняти у себе кримчан

dimУ зв’язку з загостренням політичної ситуації в державі, зокрема, з введенням російських військ на територію півострова Крим – Золочівщина висловлює готовність прийняти у себе кримчан.
Управління соціального захисту населення Золочівської РДА просить усіх жителів району,які мають змогу прийняти у себе сім’ї з Криму,або забезпечити їх окремим житлом на певний період, звернутися в управління,за адресою: м.Золочів,вул.Пачовського ,7, або повідомити за телефонами: 4-22-12, 096-956-07-30 (начальник управління – Уличний Ігор Зіновійович).
Просимо підтримати мирний український народ, що проживає на території автономної республіки Крим. Долучившись нині до цієї благородної справи, ми ще раз покажемо, що українці єдині та непереможні!

У зв’язку зі складною політичною ситуацією в державі, зокрема, в Автономній Республіці Крим, у Львівській обласній раді в цілодобовому режимі працює безкоштовний телефон гарячої лінії – 0-800-501-727, де прийматимуть повідомлення жителів українського півострова, які виявляють бажання приїхати на Львівщину для тимчасового проживання.


Залишити відповідь

Next Post

До ювілею Кобзаря у Золочеві провели флешмоби та виставку (відео)

Учні 1-5-х класів Золочівської загальноосвітньої школи №1 та їх батьки провели флешмоб «Кобзарикова стежина». Учасники флешмобу створили живий ланцюг від “Вернісажу” до моста біля Золочівського замку. Діти та їх батьки тримали у руках свої Кобзарики, синьо-жовті прапорці, повітряні кульки, квіти, портрети Тараса Шевченка. Усі виконали державний Гімн України. Юні українці […]