Золочівщина відзначила Олімпійський день-2012

21 червня у дитячому позаміському закладі відпочинку “Сокіл” в селі Сасів на Золочівщині відбулося районне спортивно-масове свято «Олімпійський день-2012» з нагоди заснування Міжнародного Олімпійського Комітету та відзначення Року спорту і здорового способу життя.

Ініціатором і засновником спортивно-масового свята “Олімпійський день” є Національний Олімпійський комітет України та його відділення у Львівській області.

Урочисте відкриття свята розпочала старший вихователь закладу відпочинку Ірина Анджейко. Під звуки Державного гімну України капітанами загонів дитячого табору «Сокіл» було піднято Державний прапор України і прапор Національного Олімпійського комітету України.

З привітальним словом виступили завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту Золочівської райдержадміністрації Микола Сагатий, методист районного методичного кабінету відділу освіти Олег Фомченко, голова районного ФСТ “Колос” Сергій Сантар, директор ДПЗВ “Сокіл” Андрій Бучинський.

У святі взяли участь діти віком від 8 до 15 років, загалом – понад 100 дівчат та хлопців. У спортивній програмі змагалися команди 4-х загонів, які випробовували свої сили в бігові на 60, 100, 200 метрів; в настільному тенісі та шашковому турнірі.

Змагання обслуговували тренери – викладачі дитячо-юнацької спортивної школи м. Золочева: Петро Черниш, Юлія Вархоляк та інструктор з фізичного виховання закладу відпочинку Інна Буй.

Кожен учасник районного Олімпійського дня-2012 отримав сертифікат Міжнародного, Національного Олімпійського Комітету, а переможці й призери змагань з окремих видів спорту – медалі та подарунки (значки, блокноти, ручки) від відділення Національного Олімпійського комітету України у Львівській області. Кращим спортсменам усіх загонів дитячого позашкільного закладу відпочинку “Сокіл” було вручено також футболки та кашкети із символікою Національного Олімпійського комітету України.

Для учасників, організаторів та гостей свята з концертною програмою виступили юні таланти закладу відпочинку.

Залишити відповідь

Next Post

Про табір «Відпочинок з Богом» при Ремезівцівському НВК

“Ми є родина у Христі”… Слова цієї пісні стали гімном відпочинково-духовного табору «Відпочинок з Богом», який відбувся при Ремезівцівському НВК  з 5 по 18 червня 2012 р. Ініціатор проведення такого табору – парох церкви Святого Димитрія Солунського у селі Ремезівці о. Олег Пігій. Взяли участь у таборі 150 дітей, віком 6-18 […]