Золочівщина бере участь у обласному конкурсі «Екологічно чистий населений пункт»

14 серпня, під головуванням першого заступника голови Львівської обласної ради Петра Колодія, відбулося засідання конкурсної ради щорічного обласного конкурсу «Екологічно чистий населений пункт». На засіданні конкурсна рада розглянула й дала оцінку заявкам, поданим на участь у конкурсі, від місцевих рад Львівщини. Про це “Золочів.нет” повідомили у прес-службі Львівської обласної ради.

Із сумарної кількості заявок, які надійшли цьогоріч на конкурс, комісія попередньо визнала чітко обґрунтованими проекти від Трускавецької та Кам’янка-Бузької міських рад, а також від сільських рад сіл Вузлове (Радехівський р-н) та Шпиколоси (Золочівський р-н).

Також цікавими були визнані проекти Запитівської селищної ради Кам’янка-Бузького району та сільських рад сіл Пониковиця (Бродівський р-н), Смереків (Жовківський р-н), Синьків (Радехівський р-н), Побужани (Буський р-н).
Переможців конкурсу та їхні переможні гранти буде остаточно визначено на наступному засіданні конкурсної комісії.
Додатково повідомляємо, що обласний конкурс «Екологічно чистий населений пункт» проводиться щорічно за чотирма категоріями населених пунктів:

І категорія – міста обласного значення, окрім міста Львова;

ІI категорія – міста районного значення;

ІІІ категорія – селища;

ІV категорія – села.

Переможцями конкурсу вважаються населені пункти, які домоглися найкращих результатів із дотримання санітарного стану та благоустрою населеного пункту; в охороні довкілля, у тому числі із запобіганням забрудненню річок, озер, повітряного басейну, а також із забезпеченням раціонального використання природних ресурсів; озеленення населених пунктів, збереження парків, скверів, лісопарків; впровадження сучасних технологій санітарного очищення населених пунктів, утилізації та знешкодження твердих побутових відходів.

Нагадаємо, що минулого року в цьому конкурсі друге місце отримала Гончарівська сільська рада Золочівського району.

Читайте також:

У Львівській обласній раді визначили переможців конкурсу “Екологічно чистий населений пункт” (2011 рік)

У Словіті відзначили свій 570-літній ювілей

Випускний у дитячому садочку «Пролісок” у селі Гончарівка (відео)

Залишити відповідь

Next Post

ДОНЕЧКА

  – Коли я прокинулась після операції, то не зразу зрозуміла, де я. Біля мене сиділо маленьке кучеряве синьооке дівчатко з посмішкою ангела. – Розповідає пані Надя дорогою у Львів пасажирам, які сиділи біля неї в електричці. А поруч з жінкою – дівчатко років п’яти з такою ж таки посмішкою […]