Золочівщина активно готується до встановлення рекорду України

У Золочеві 23 серпня 2012 року планують встановити рекорд  на наймасовіше  виконання Державного Гімну України людьми, одягнутими у вишиванки та з синьо-жовтою атрибутикою.

У зв’язку з цим, 8 серпня 2012 року  заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів розширене засідання оргкомітету щодо проведення заходу зі встановлення рекорду.

Окрім цього на нараді розглядали питання про проведення фестивалю родинної творчості “Мозаїка поколінь”.

У нараді взяли участь: заступник керівника апарату Галина Семчишин, начальник відділу культури та туризму Микола Решітник, головний спеціаліст відділу освіти Ярослав Псюк, представник Золочівського РВ ГУМВСУ у Львівській області Зеновій Козак, начальник відділення виховної роботи в/ч 3007 підполковник Олександр Макодзеба, директори та завучі по виховній роботі навчальних закладів м. Золочева, завідувачі дошкільних установ міста. За підсумками оргкомітету дано відповідні доручення, про виконання яких доповісти  на наступному засіданні оргкомітету.

Читайте також:

У Золочеві проводять репетиції танцювального флешмобу “Рекорд України на виконання Державного гімну у вишиванках”

Рекорд України на наймасовіше виконання Державного Гімну у вишиванках встановлять на Золочівщині

Подача заявки на участь у встановленні рекорду України

Залишити відповідь

Next Post

На фестивалі "Підкамінь-2012" (відео)

Більше п’яти з половиною століть налічує його писемна історія. 1441 рік вважають першою згадкою про “місто під Каменем”. За цей поважний вік не одна подія відбулася на цій благодатній місцевості, зробивши Підкамінь однією з найбільших перлин краю. Саме тут, поблизу цього кам’яного велетня, 8 серпня, уже вшосте стартував один з […]