Золочівський районний центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю проводить набір

Золочівський районний центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю проводить набір віком від 4 до 33 років. Період прийому документів з 05.06.2020р. по 10.07.2020р у Золочівському управлінні соціального захисту населення.

До Ваших послуг: 1) заняття з вчителем-реабілітологом (згідно потреб і можливостей дитини): розвиток навичок самообслуговування та підготовки до самостійного життя; – навчання основам письма; – навчання основам лічби; – ознайомлення з природою; – художня діяльність; – сенсорний розвиток; 2) заняття з логопедом(згідно індивідуальної програми реабілітації); 3) заняття з практичним психологом (згідно індивідуальної програми реабілітації); 4) заняття інформатики (згідно можливостей дитини); 5) заняття з музики (на піаніно, згідно можливостей дитини); 6) фізична реабілітація (лікувальна фізкультура, підготовка до участі у спортивних змаганнях у рамках «Інваспорту» (Львівського регіонального центру фізичної культури і спорту); 7) лікувальний масаж (згідно направлення лікаря); 8) участь у заходах, ранках, фестивалях, спортивних змаганнях, творчих конкурсах.

Ми хочемо підтримати Вас і допомогти зрозуміти, що дитина з особливими потребами – це насправді не вирок, а виклик долі на подолання труднощів, які зустрічаються на життєвому шляху. Ви і ваша дитина повинні відкрити для себе можливості для подальшого щасливого розвитку і самореалізації.

Мета діяльності Центру – дати можливість особам з фізичними та інтелектуальними вадами перебороти труднощі розвитку, засвоїти побутові та соціальні навички, розвинути свої здібності, повністю або частково інтегруватися у суспільство.

Додаткова інформація за телефоном: 096 954 8195 (Ірина Степанівна); 097 838 8355 (Галина Юріївна).

Будемо раді бачити Вас за адресою: с.Білий Камінь, вул. Лесі Українки, 40. Золочівського району, Львівської області.

Next Post

Орест Кавецький про програму «Відродження села» (відео)

Підприємець, громадський діяч Орест Кавецький розповів про Програму Сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Відродження села». Дана програма діє в межах Бродівського, Радехівського, Буського, Кам’янка-Бузького та Золочівського районів. Орест Кавецький запрошує до співпраці власників та орендарів земельних ділянок в сільських та міських місцевостях вище перелічених районів з метою пошуку бажаючих створити на своїй […]