Золочівською прокуратурою виявлено незаконно огороджену земельну ділянку

Золочівською місцевою прокуратурою виявлено факт порушення вимог ст. 116 Земельного кодексу України, що регламентує набуття і реалізацію права на земельну ділянку, не маючи рішень органів виконавчої влади чи органів місцевого самоврядування про передачу у власність чи надання у користування земельної ділянки. Про це “Золочів.нет” повідомили у  Золочівській місцевій прокуратурі.

Зокрема, на території одної з сільських рад Золочівського району виявлено незаконно огороджену земельну ділянку загальною площею 2500 м2, з наявними ознаками зняття верхнього шару ґрунту без відповідних спеціальних дозволів та рішень органів виконавчої влади, чи органів місцевого самоврядування про передачу її у власність, чи надання у користування.
За цим фактом Золочівською місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.І ст. 197-1 КК України.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводиться слідчими СВ Золочівського ВП ГУНП у Львівській області за процесуальним керівництвом Золочівської місцевої прокуратури”, – повідомив заступник керівника Золочівської місцевої прокуратури
радник юстиції.

Залишити відповідь