Золочівські рятувальники отримали спеціальну аварійно-рятувальну машину

Золочівські рятувальники отримали спеціальну аварійно-рятувальну машину середнього типу (САРМ-С) на базі Volkswagen Crafter 35. Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівському РВ ГУ ДСНС України у Львівській області.

Авто обладнане сучасним гідравлічним, електричним, пневматичним обладнанням, ношами для перенесення постраждалих, засобами освітлення та стабілізації аварійних об’єктів. Автомобіль призначений для оперативного реагування та виконання завдань за призначенням під час проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Next Post

На Львівщині судять підприємця та інженера, яких обвинувачують у привласненні 1 млн грн бюджетних коштів

На Львівщині на лаві підсудних опинились приватний підприємець та інженер технічного нагляду, яких обвинувачують у привласненні 1 млн грн бюджетних коштів. Про це інформує Прокуратура Львівської області. “Золочівська місцева прокуратура затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт стосовно приватного підприємця та інженера технічного нагляду за фактом службового підроблення та привласнення […]