Золочівські рятувальники нагадують про дотримання правил пожежної безпеки

Проведення відпрацювання Княжівської сільської ради щодо попередження виникнення пожеж.

З метою попередження виникнення пожеж, загибелі та травмуванні людей на них 29 січня 2019року Золочівським РВ ГУ ДСНС України у Львівській області із залученням Золочівського ВП ГУ НП України у Львівській області, Княжівської сільської ради, Золочівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено відпрацювання с.Княже, Княжівської сільської ради, Золочівського району.

В ході проведення відпрацювання проведено огляд господарських дворів житлового сектору. З їхніми жителями проведено інструктажі по дотриманню правил пожежної безпеки та поведінки на водних об’єктах в зимовий період та вручались агітаційні листівки на протипожежну тематику по недопущенню пожеж в житловому секторі.

Золочівський районний відділ державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області звертається до жителів району щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті, під час експлуатації пічного опалення, побутових електроприладів, використання саморобних обігрівачів та газових приладів.

Золочівський РВ ГУ ДСНС України
у Львівській області

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві вшанують пам'ять Андрія Кузьменка

СКРЯБІН. Чотири роки суму. Поминальна молитва. Кращі хіти. Спогади. Субота, 02.02.2019 р. о 14.00 Площа Незалежності (біля пам’ятника В’ячеславу Чорноволу) у місті Золочеві. Поділіться цим у соцмережах: