Золочівська прокуратура виявила порушення при триманні затриманих осіб у кімнатах для затриманих

Місцева прокуратура на Львівщині виявила порушення при триманні затриманих осіб у кімнатах для затриманих. Про це інформують у прес-службі прокуратури Львівської області.

“Так, за результатами проведеної Золочівською місцевою прокуратурою перевірки дотримання вимог законодавства України при триманні затриманих в кімнатах затриманих чергової частини Золочівського відділу поліції, а також вжитим заходам, цьогоріч у грудні припинено функціонування вищезазначених кімнат.

У ході проведеної перевірки виявлені численні порушення Закону України «Про Національну поліцію» та галузевих Інструкцій.

Зокрема, відсутність кранів в умивальниках, будь-якого санітарно- гігієнічного приладдя та часткова відсутність електричного освітлення.

Також, кімнати не обладнані засобами відеонагляду і пожежною сигналізацією.

Крім цього, під час перевірки у черговій частині Золочівського відділу поліції виявлено аптечку першої медичної допомоги, медичні препарати у якій протерміновані, а їх використання може призвести до непередбачуваних наслідків.

За таких обставин, затримані особи обмежені у підтримці особистої гігієни та засобів для існування, що є неприпустимим та грубим порушенням не лише згаданого наказу Міністерства внутрішніх справ України, а й ст.3 Європейської Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та ст.28 Конституції України.

Виявлені порушення Закону не могли залишитись поза увагою місцевої прокуратури.

Відтак, за результатами реагування наказом начальника Головного управління Нацполіції у Львівській області функціонування кімнат для затриманих Золочівського ВП припинено, а начальника відділу поліції зобов’язано вжити заходів для приведення цих кімнат у відповідність.” – йдеться у повідомленні прес-служба прокуратури Львівської області.

Фото: ілюстративне

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Володимира Кульматицького

Святкує свій День народження Володимир Кульматицький. Дорогого хресного тата вітає похресник Вадимчик і сім’я Гупаловських. Хай доля квітне у роках прекрасних, Життя приносить ніжність і тепло. Хай Вам щоднини світить сонце ясне, І зажди дарує радість і добро. Хай у щасті і здоров’ї проходять роки, Хай голубкою білою мрія зліта, […]