Золочівська прокуратура судиться за приміщення вартістю 400 тис грн

Відповідний позов до Новороздільської міської ради та одного із місцевих підприємців Золочівська місцева прокуратура подала до Господарського суду Львівської області цьогоріч у квітні.

“Прокуратура вимагає визнати недійсними рішення органу місцевого самоврядування та договір купівлі-продажу, а також скасувати державну реєстрацію права власності на об’єкт нерухомості площею майже 200 кв.м вартістю понад 400 тис грн.

Прокурори встановили, що цю нерухомість передано у приватну власність третім особам без дотримання встановленого Законом порядку, зокрема, без проведення аукціону чи конкурсу.

На цей час триває судовий розгляд.

Місцевою прокуратурою й надалі вживатимуться заходи цивільно-правового та кримінально-правового характеру, з метою усунення виявлених порушень, відшкодування завданої шкоди та притягнення винних до встановленої Законом відповідальності”,- інформує пресслужба Прокуратури Львівської області.

Next Post

Золочівські рятувальники отримали спеціальну аварійно-рятувальну машину

Золочівські рятувальники отримали спеціальну аварійно-рятувальну машину середнього типу (САРМ-С) на базі Volkswagen Crafter 35. Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівському РВ ГУ ДСНС України у Львівській області. Авто обладнане сучасним гідравлічним, електричним, пневматичним обладнанням, ношами для перенесення постраждалих, засобами освітлення та стабілізації аварійних об’єктів. Автомобіль призначений для оперативного реагування та […]