Золочівська Мала академія: Струни вічності (відео)

Вас вітають вихованці секції української літератури Золочівської Малої академії (директор Ольга Миронівна Климук та керівник Марія Петрівна Рибка), учні 9 класів Жуківської загальноосвітньої школи та Шпиколоського НВК.

У цей особливий для нас час, коли всі перебуваємо у Великому пості ми провели дослідницьку роботу і записали ряд релігійних віршів та страсних пісень, які відносяться до західного етносу. Пересвідчились, який багатий духовний світ нашої місцевості! Справжні духовні перлини у рідних селах створили наші митці-земляки! Так вірші «Подай нам, Спасителю, руку» та «Прости мені, Благий, прости» поета – вихідця із с. Жуків Михайла Кутного стали піснями завдяки колишнього дяка с. Шпиколос Дмитра Андрійовича Муца. Вдячні, що ми разом з односельцями співаємо їх у наших храмах.

Залишити відповідь

Next Post

Кешбек 20% в Комп'ютеному Всесвіті на товари місяця

Кешбек 20% в Комп’ютеному Всесвіті на товари місяця: 💎смартфони Archos, 💎чохли, 💎флешки, 💎мишки! Тільки до 30/04/19. Комп’ютерний Всесвіт: м. Золочів, вул. Шашкевича, 1. Графік роботи: пн-пт: 09:00-18:00 сб-сб: 09:00-16:00 нд-нд: 10:00-14:00 Поділіться цим у соцмережах: