Золочів’янин виступив на Чемпіонаті України з боксу

У місті Бердянськ відбувся Чемпіонат України з боксу серед юнаків 2004-2005 років народження. Участь в національній першості взяли команди з усіх областей України, а це 260 спортсменів.

“Їздив на змагання золочів’янин Олександр Вільшанецький (2005 року народження, 43 кг). Перший бій був з одеситом, коли після 1 хвилини зазнав травми, як показав знімок перелом ключиці. Олександр продовжував боксувати одною рукою і переміг. Порадившись з головним тренером команди і лікарем, ми знялись зі змагань. В його ваговій категорії було 16 боксерів.” – про це “Золочів.нет” повідомив тренер Семен Брагін.

Нагадаємо, що золочів’янин Олександр Вільшанецький здобув перемогу на зональному чемпіонаті України з боксу, який проходив у м. Чернівці.

Підготували спортсмена до змагань тренери Віктор Мізерний, Назар Семко, Семен Брагін.

Залишити відповідь

Next Post

Звернулися до Конституційного Суду з вимогою визнати неконституційним скасування виходу на пенсію за вислугою років

Звернулися до Конституційного Суду з вимогою визнати неконституційним скасування виходу на пенсію за вислугою років. Про це у фейсбук написав нардеп Тарас Батенко. “Відповідне подання до суду направили спільно з Іриною Констанкевич за підписом 48 народних депутатів України. Йдеться про норми Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України […]