Золочів’янка здобула ІІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді з української мови

Нещодавно у Львівському національному університеті ім. Івана Франка нагородили переможців і призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт, Міжнародних олімпіад та конкурсів Малої академії наук України у 2016 -2017 н.р.
Із привітальним словом до гостей заходу звернувся голова Львівської ОДА Олег Синютка. Він подякував школярам за активність, завзятість, волю до перемоги і наголосив: «За вами – майбутнє України!»

Усім призерам та їх науковим наставникам було вручено подяки та грошові винагороди. Цьогоріч переможцями та призерами Всеукраїнських і Міжнародних олімпіад і конкурсів стали 117 учасників із Львівщини. Серед них – учениця Золочівського економічного ліцею Лілія Ковалик, яка посіла ІІІ місце на заключному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури та ІІ місце у фіналі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка.
Привітала юних переможців і Любомира Мандзій – директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА. Вона побажала талановитим дітям нових звершень, а їх учителям – натхнення в роботі з обдарованою молоддю.

Від педагогів Львівщини зі словами привітання і подяки виступила Наталія Ковалик, учитель української мови і літератури Золочівського економічного ліцею.
Завершилась зустріч чудовим концертом, який підготували і провели організатори свята.