Золочів’янка Тетяна Козловська стала Лауреатом 1 ступеня на Міжнародному фестивалі-конкурсі

З 24-26 березня у м. Львові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Golden lion» участь у якому взяли 3129 учасників з: Болгарії, Білорусі, Молдови, США, Польщі, Румунії, Києва, Одеси, Харкова, Кіровограду та інші.

Оцінювало конкурс високоповажне журі:
М.Орловський-голова журі-директор продюсерського центру Григорія Чапкіса, регіональний представник в Україні Європейської фестивально-концертної Ліги (Київ );
О.Лішанський – керівник телевізійної студії , директор творчого табору “ВМЕСТЕ” (Болгарія);
Л. Корнєєва – виконавиця,учасниця телепроектів: “Шанс», фіналіст Національного відбору “Євробачення 2013”;
М. Лейбук – суддя асоціації естрадного танцю України, тренер переможців і призерів чемпіонатів і кубків світу з шоу-програмами, організатор міжнародних фестивалів-конкурсів;
В. Нечитайло- президент міжнародних фестивалів-конкурсів, голова МГО «Європейська молодіжна ліга».

“Щиро дякую музичній агенції «Львівяни» за довіру представляти м. Львів у номінації «Вокальне мистецтво»,«Естрадний вокал», категорія «Професіонали+».
Приємно, що участь моя була недаремною. У перший (відбірковий день конкурсу ) професійне журі одноголосно дали 10 балів за кожен номер та відзначили як «високопрофесійну».
Окрім почесного титулу – Лауреата 1 ступеня Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Golden lion», запрошення в зірковий табір та приз – сертифікат на суму… євро для подальшої участі у конкурсі, який відбудеться в Болгарії цього року. Я вдячна своїм рідним та друзям за підтримку, за надію та віру в себе, і в свої майбутні успіхи!” – розповіла у  Фейсбук Тетяна Козловська.

Вітаємо талановиту співачку, та зичимо подальшої перемоги!