Золочів’янка стала переможцем Всеукраїнського конкурсу-фестивалю дитячих малюнків (відео)

konkursЗ нечуваним розмахом завершився ІІ Всеукраїнський фестиваль дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей». Нагородження переможців відбулося 23 серпня, з нагоди Дня прапора України на самому Майдані незалежності за участю Першої Леді України Марини Порошенко, яка привітала маленьких мрійників. Їм вручені дипломи переможців та цінні подарунки.
Приємною звісткою стало те, що переможцем Всеукраїнського конкурсу-фестивалю дитячих малюнків стала наша золочів’янка Сукмановська Марія (Золочівський ЦДЮТ), разом із своїм керівником, наставником Гевко Галиною Іванівною. Несподіванкою стало і те, що фрагмент малюнка Марії став логотипом конкурсу.
На Хрещатику біля будівлі Київської мерії діти-переможці під керівництвом всесвітньо відомого художника Джамаля Бадвана розпочали малювати рекордно велику картину з образами майбутнього, яка увійшла до Книги рекордів України. Ця картина зібрала ідеї з дитячих малюнків, які брали участь в конкурсі. До речі, головним художником цього Конкурсу-фестивалю є всесвітньо відомий Джамаль Бадван. Він приїхав в Україну 20 років тому. Народився у Палестині, де закінчив на відмінно школу. Хотів навчатися далі, але в країні не було університету. Тому він навчався в Болгарії, Америці, Україні. Художню кар’єру почав з 9 років. Його картини показували у Болгарії, Росії, Туреччині, Ірані, Греції, Америці і Франції.
30 дітей-переможців Конкурсу зі всієї України взяли участь в театралізованому дійстві з малювання і творення великого пазлу на Майдані незалежності, з якого була складена карта України.Водночас, біля будівлі КМДА відкрилася виставка сотні кращих малюнків з образами майбутнього. У дитячих малюнках зображене космічне майбутнє, високотехнологічні досягнення України, щасливі люди, безпечне довкілля, гармонія і добробут у родинах. Це стало чудовою можливістю для маленьких художників показати свої мрії про майбутнє України.

«Малюнки виражають патріотизм і віру в Україну. Діти мріють про мирне життя, попри всі проблеми й випробування вони пов’язують своє майбутнє з процвітанням України.Дитячі малюнки здатні не лише надихнути і зарядити позитивом, але й нагадують про велику відповідальність дорослих перед майбутнім »- свою думку висловила художник- керівник Золочівського ЦДЮТ арт- гуртка «Палітра» Гевко Галина.
Діти зображують Україну, в якій вони хочуть жити. Обов’язком дорослих є створити таку Україну, втілити дитячі мрії в реальність. Саме тому, організатори Конкурсу збираються показати виставку малюнків «Омріяна Україна» у Верховній Раді Україні, Уряді та Адміністрації Президента , в різних містах нашої країни.
Цього року, на Конкурс надійшло майже 1500 листів, хоча до участі у Конкурсі були допущені близько 800 малюнків. За результатами Конкурсу-фестивалю були визначені 30 переможців, які приїхали з дводенним візитом до Києва на святкування Дня прапора України, Дня незалежності, для малювання рекордно великої картини, яка увійшла до Книги рекордів України.
Гевко Галина та Сукмановська Марія безмежно щасливі від чудово проведених днів у м. Києві, де відбулись : встановлення Національного рекорду України , прес-конференції, малювання та презентація картини «Омріяна Україна» , вручення дипломів Книги рекордів України, привітання та побажання від Першої Леді України Марини Порошенко та зірок естради…
Свято вдалося! Усі щасливі!Неймовірна праця, безсонні ночі виявились не марними завдячуючи організаторам конкурсу Олексію Толкачову, Юліані Толкачовій та Яніні Шевченко. Вони були позитивними, щирими, чуйними до всіх учасників, які створювали «Свою Омріяну Україну».
Мрійте сміливо! І саме від нас залежить, яким буде майбутнє!

Залишити відповідь

Next Post

У селі Стадня проведено виступ до Дня Незалежності України (відео)

23 серпня 2015 року у селі Стадня було проведено виступ до Дня Незалежності України. Виступ організувала завідувач народного дому Думанська Юлія Андріївна. Ведучими були Людмила Спільник та Руслан Цапало. Учасники Василь Ярош, Вікторія Наквацька, Оля Кичма, Михайло Кичма, Дмитро Сесюк, Валентина Гурська, Сніжанна Терлецька, Петро Турчин, Назар Суслинець. Завідувач народного […]